Conectare

Mi-am uitat parola

Cautare
 
 

Rezultate pe:
 


Rechercher Cautare avansata

Decembrie 2018
LunMarMierJoiVinSamDum
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31      

Calendar Calendar

Ultimele subiecte
» What Anime Eyecolor would you have
Dum Noi 23, 2008 12:46 am Scris de Yami-chan

» ce fel de inger esti?
Dum Noi 23, 2008 12:37 am Scris de Yami-chan

» Who Are Your Celebrity Sisters?
Dum Noi 23, 2008 12:35 am Scris de Yami-chan

» Schimbarea nick-ului
Dum Noi 02, 2008 8:05 am Scris de |~ReFLuXy~|

» Intreviu cu Yami
Sam Noi 01, 2008 10:44 pm Scris de Yami-chan

» Ohayo!
Sam Noi 01, 2008 10:38 pm Scris de Yami-chan

» Rate the anime pics
Vin Oct 31, 2008 1:46 am Scris de Yami-chan

» Colegii tai
Vin Oct 31, 2008 1:32 am Scris de Yami-chan

» Ce limbi straine invatati la scoala?
Vin Oct 31, 2008 1:24 am Scris de Yami-chan


Uruha - Guitarist

In jos

Uruha - Guitarist

Mesaj Scris de ~error heroin~ la data de Vin Iul 11, 2008 9:48 pm

Uruha ~ Guitarist




* Real name: Takashima Kouyou (高島 宏陽)
* Birthday: June 9th, 1981
* Birthplace: Kanagawa Prefecture, Japan
* Blood Type: O
* Height: 177cm (69.7 in)
* Weight: 61.8kg (136 lbs)
* Shoe size: 27.5
* Ring size: 19
* Colors: purple, grey
* Hobbies: billiard, pachinko, bowling, soccer
* Equipment: guitars - ESP customs and currently has 2 signature models("POTBELLY" and U-01"HELLION".), Alvarez-Yairi custom acoustic guitar. amp - Mesa Boogie Dual Rectifier, Fender Twin Reverb. effects - tg electronics G-system, Digitech Whammy.
* Favorite Dorama: Furikaereba Yatsu ga Iru
* Favorite Food: Mentai Korokke Bento
* Disliked Food: Blue cheese
* Favorite Drinks: Smirnoff, MOET & CHANDON
* Brand: PPFM, Docomo, alfredoBANNISTER
* Perfume: Gucci Rushes, Bvlgari
* Piercings: four on the right ear, five on the left ear
* Collection: rings, perfume, liqour
* Cigarette: Marlboro Menthol Light, Maremen Light, PIANISSIMO one (NOTE: As of June 2, 2007, he has attempted to stop smoking. With Kai's help, he's been chewing Nicorette to fight the cravings.)
* Family: Parents, two older sisters
* Musical Influence: LUNA SEA
* Admired Musician: SUGIZO
* First Copied Song: LUNA SEA - IN MY DREAM (WITH SHIVER)
* Liked Type: Gentle, grown-up persons
* Animals: dog, polar bear, penguin, domestic duck
* Previous Bands: Karasu, Ma'die Kusse, Kar+te=zyAnose
avatar
~error heroin~
Bronze Vampire
Bronze Vampire

Numarul mesajelor : 416
Data de inscriere : 08/07/2008

Vezi profilul utilizatorului

Sus In jos

Sus


 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum