Conectare

Mi-am uitat parola

Cautare
 
 

Rezultate pe:
 


Rechercher Cautare avansata

Decembrie 2018
LunMarMierJoiVinSamDum
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31      

Calendar Calendar

Ultimele subiecte
» What Anime Eyecolor would you have
Dum Noi 23, 2008 12:46 am Scris de Yami-chan

» ce fel de inger esti?
Dum Noi 23, 2008 12:37 am Scris de Yami-chan

» Who Are Your Celebrity Sisters?
Dum Noi 23, 2008 12:35 am Scris de Yami-chan

» Schimbarea nick-ului
Dum Noi 02, 2008 8:05 am Scris de |~ReFLuXy~|

» Intreviu cu Yami
Sam Noi 01, 2008 10:44 pm Scris de Yami-chan

» Ohayo!
Sam Noi 01, 2008 10:38 pm Scris de Yami-chan

» Rate the anime pics
Vin Oct 31, 2008 1:46 am Scris de Yami-chan

» Colegii tai
Vin Oct 31, 2008 1:32 am Scris de Yami-chan

» Ce limbi straine invatati la scoala?
Vin Oct 31, 2008 1:24 am Scris de Yami-chan


Reita - Bassist

In jos

Reita - Bassist

Mesaj Scris de ~error heroin~ la data de Vin Iul 11, 2008 9:54 pm

Reita ~ Bassist



* Real Name: Suzuki Akira (鈴木 亮)
* Birthday: 27.05.1981
* Birthplace: Kanagawa Prefecture, Japan
* Blood Type: A
* Height: 172cm (5'7")
* Weight: 55kg (121lbs)
* Colors: Purple, white, black
* Hobbies: Watching movies (like Face Off)
* Favorite Dorama: Tokyo Love Story
* Favorite Manga: Initial D
* Favorite movie: Face Off
* Favorite Food: Spaghetti, Kit-Kat
* Favorite Drinks: Lifeguard
* Disliked food: Vegetables, sweet stuff (except for pudding and cake), Kai's cooking
* Brand: Cropped head, Lock, DEAL DESIGN, KING MOB TENDERLOIN, ANTICLASS
* Collection: Anything related to Sex Pistols
* Cigarette: Mild Seven Lights
* Musical Influence: LUNA SEA
* Respected Person: Hatakeyama Takanori (Japanese boxer)
* First Copied Song: LUNA SEA - PRECIOUS...
* Charming Point: Ass
* Family: Mother, grandmother, older sister
* Liked Type: Feminine and mature person (Like Noriko Sakai)
* Disliked Type: A vulgar person
* Animals: Parakeet
* Animal Comparison: Cheetah
* Previous Bands: Karasu, Ma'die Kusse, Kar+te=zyAnose
avatar
~error heroin~
Bronze Vampire
Bronze Vampire

Numarul mesajelor : 416
Data de inscriere : 08/07/2008

Vezi profilul utilizatorului

Sus In jos

Sus


 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum